Gymnázium Kadaň » 1. zasedání 2018/2019

Témata:

1/ Volba předsedy – zvolen Sebastian Klištinec

2/ Zopakování funkcí studentské rady novým členům

3/ Kroužky – začínají od října, bude: Sport, Chemie, Matematika, Fyzika, Programování a 3D tisk, Geologie, Astronomie

4/ Interaktivní tabule ve kvartě – asi do konce kalendářního roku, čeká se na dotaci od kraje

5/ Bufet – už pravděpodobně nebude obnoven se stejným provozovatelem, hledá se někdo nový.

6/ Mléko a ovoce do škol – už nebude, zrušeno od ministerstva (pro všechny střední školy)

7/ Šatny, skříňky – peníze dává kraj, zdržení kvůli dotaci, firma nestíhá výrobu, skříňky nejdříve v půlce října. Skříňky budou na zámky, budou kovové a zámky půjčí škola.

8/ Tělocvičny – malá tělocvična má nové LED světla, ve velké tělocvičně přibudou sítě pod lávkami.

9/ Šatny, žíněnky, duchny – řeší se s soudním znalcem kvůli sporu s pojišťovnou – budou nejdříve v listopadu. Dvě šatny blíže k velké tělocvičně se můžou používat.

10/ Průvod Výročí k školy – 26. října: nebude se učit, konec na náměstí. Povede p. Bylina, p. Řehák.