logo_gymnazium_kadan_mVážení uchazeči o studium na naší škole,

uvědomujeme si Vaše obavy pramenící z nutnosti absolvovat na všechny střední školy v Ústeckém kraji přijímací zkoušky z matematiky a českého jazyka. Proto vám nabízíme pomoc s přípravou k úspěšnému zvládnutí Vašeho prvního vážného rozhodnutí.

Gymnázium v Kadani jako garant všeobecného vzdělávání v regionu Vám nabízí kurzy zdarma pro přípravu na úspěšné zvládnutí přijímacích testů. Kurzy povedou naši nejzkušenější profesoři s dlouholetou praxí. V rámci kurzů budete mít i možnost vyzkoušet si nanečisto testy z obou předmětů.

Pro Vaši účast se musíte zde registrovat:

registrace

Na základě této registrace budete rozděleni do skupin.

Přípravné kurzy sestávají z bloku 8 x 2 h pro každý předmět. Kurzy budou v sobotu dopoledne nebo ve všední dyn odpoledne. Podorbný rozpis bude zveřjněn po ukončení přihlašování (přibližně polovina ledna).

Veškeré informace o studiu naleznete na stránkách Gymnázia Kadaň, popř. dotazem na e-mail reditel@gymnazium-kadan.cz, telefonicky 411 410 111 nebo po dohodě osobně u ředitele školy.

Mgr. Tomáš Oršulák, Ph.D. / ředitel Gymnázia v Kadani