Dne 30. 11. 2017 se v tělocvičně Střední školy TGA v Kadani konal sedmý ročník závodu v přeskoku přes švihadlo „Kadaňský švihák“. Této soutěže se zúčastnilo také dvanáct studentů naší školy.
Soutěžilo se ve třech kategoriích (žáci a žákyně prvního stupně základní školy, dále žáci a žákyně druhého stupně základní školy a žáci a žákyně středních škol). Soutěžící přeskakovali švihadlo snožmo vpřed po dobu šedesáti sekund. Hodnotil se počet přeskoků.
Nejlepší výkon ze všech účastníků podala Klára Kňavová ze sexty. Během jedné minuty přeskočila úctyhodných dvě stě dvacet čtyři přeskoků. Zvítězila v kategorii středních škol a rovněž v celé soutěži. Druhý ve stejné kategorii byl Lukáš Linhart ze 4. B a třetí Tereza Novotná z kvinty. V kategorii druhý stupeň základních škol se na prvním místě umístil Jan Kisiel z primy, druhé místo získal Nico Janich z kvarty a třetí Jan Janda z tercie.
Blahopřejeme!                                                                                   Dita Kuchtaninová

24201394_527000087654160_1275079801_o1Dne 30. 11. 2017 se v tělocvičně Střední školy TGA v Kadani konal sedmý ročník závodu v přeskoku přes švihadlo „Kadaňský švihák“. Této soutěže se zúčastnilo také dvanáct studentů naší školy.

Soutěžilo se ve třech kategoriích (žáci a žákyně prvního stupně základní školy, dále žáci a žákyně druhého stupně základní školy a žáci a žákyně středních škol). Soutěžící přeskakovali švihadlo snožmo vpřed po dobu šedesáti sekund. Hodnotil se počet přeskoků.

Nejlepší výkon ze všech účastníků podala Klára Kňavová ze sexty. Během jedné minuty přeskočila úctyhodných dvě stě dvacet čtyři přeskoků. Zvítězila v kategorii středních škol a rovněž v celé soutěži. Druhý ve stejné kategorii byl Lukáš Linhart ze 4. B a třetí Tereza Novotná z kvinty. V kategorii druhý stupeň základních škol se na prvním místě umístil Jan Kisiel z primy, druhé místo získal Nico Janich z kvarty a třetí Jan Janda z tercie.

Blahopřejeme!

Dita Kuchtaninová