Šest žáků naší školy přišlo  ve středu 7. 2. 2018 do tělocvičny Základní školy Na Podlesí změřit síly se svými vrstevníky ve šplhu na tyči. Tři z nich byli úspěšní. Michal Žák z tercie se v kategorii starších žáků umístil na velmi pěkném třetím místě. Dále zabojovaly dívky ze sekundy v kategorii mladší žákyně. Markéta Neimontaité vyšplhala s druhým nejlepším časem. A nejrychlejší z mladších dívek byla Anna Langerová, která si vystoupila na nejvyšší stupínek pro zlatou medaili. Blahopřejeme!
Dita Kuchtaninová

logo_06_sirokeŠest žáků naší školy přišlo  ve středu 7. 2. 2018 do tělocvičny Základní školy Na Podlesí změřit síly se svými vrstevníky ve šplhu na tyči. Tři z nich byli úspěšní. Michal Žák z tercie se v kategorii starších žáků umístil na velmi pěkném třetím místě. Dále zabojovaly dívky ze sekundy v kategorii mladší žákyně. Anna Langerová  vyšplhala s druhým nejlepším časem. A nejrychlejší z mladších dívek byla Markéta Neimontaité, která si vystoupila na nejvyšší stupínek pro zlatou medaili. Blahopřejeme!

Dita Kuchtaninová