Vážení rodiče a studenti,

protože první dny na nové škole jsou vždy důležité, rád bych Vás seznámil s několika důležitými informacemi.

První důležitou informací a zároveň pozvánkou je setkání s Vámi a rodiči 27. června v 15:00 v aule školy.

Nejdůležitější osobou je Vaše třídní učitelka / třídní učitel, budete s nimi seznámeni na setkání a pomohou Vám se všemi dotazy ohledně organizace prvních dnů. Výchovné problémy s Vámi budou řešit zástupkyně Mgr. Alena Marková, výchovná poradkyně Mgr. Šárka Lendvorská a metodička prevence Mgr. Martina Truhlářová.

Další informace o škole a výuce naleznete na webu školy (kontakty na učiteleplány akcí na každý měsíckroužky apod.), novinky se objevují i na Facebooku.

3. 9. 2018 v 8:00 – Slavnostní zahájení školního roku v aule – účastní se všichni žáci prvních ročníků a primy. Poté následuje třídnická hodina. Škola končí cca v 9:40. S sebou si vezměte přezůvky, psací potřeby, desky na pamětní list).

4. 9. 2018 v 9:00 – odjezd od školy na seznamovací kurz, příjezd je plánován na 6. 9. 2018 v odpoledních hodinách (13:00-14:00).

7. 9. 2018 třídnické hodiny + rozdávání učebnic (prima).

Další informace naleznete ve Studijní brožuře, kterou obdržíte na našem setkání.

Veškeré žádosti podáváte prostřednictvím kanceláře školy (Hana Brotánková nebo Ladislava Hutníková), které Vaše žádosti zpracují a vyřídí.

V případě dalších informaci se obracejte na ředitele školy.

Těším se na shledání,

Tomáš Oršulák / ředitel školy